Plavecký výcvik začínáme 17.2.2023

Vážené děti, vážení rodiče…

děkujeme tímto za hojnou účast ve vánoční sbírce dárků pro chudé děti. Vaše dárky byly předány nadaci a ve fotogalerii ZŠ si můžete prohlédnout šťastné tváře dětí, které jste evidentně potěšili.

Jménem zaměstnanců školy, Alenky Štrosové (která sbírku vymyslela) a charitní nadace RJ vám všem děkuji Mgr. Bc. Renata Konůpková.

Vážení rodiče,

dne 4. 1. 2023je již základní škola i mateřská škola v plném provozu. Za vzniklé komplikace dne 3. 1. 2023 se velice omlouváme, nebyly však způsobeny naším zaviněním ani pochybením zřizovatele. V případě potřeby omluvenky u zaměstnavatele, je možné vystavit na vyžádání u ředitelky školy.

Děkujeme za pochopení Mgr. Bc. Renata Konůpková

Vánoční akce družiny a školy – informace pro rodiče

9.12. pátek            vánoční focení

12.12. pondělí       pečení perníčků ve školní družině

(děti si můžou přinést vykrajovátko)

13.12. úterý           zdobení perníčků ve školní družině

17.12. sobota         zpívání u kostela v Lounkách  sraz 16:40 hodin

děkuji za účast

22.12.čtvrtek

• Představení dravců ( v dopoledních hodinách, ukázka s výkladem ornitologa – na akci vybíráme 80,- kč)
  • Jdeme zpátky do pohádky – shlédnutí pohádky
  • Ochutnávka cukroví s čajem
  • vánoční nadílka ve školní družině po obědě (přibližně hodinu)
  • platí i pro děti, které nechodí do družiny – vánoce jsou svátky dětí
  • děti si mohou donést cukroví, jablko na rozkrojení – povíme si o tradicích
  • děti si vyberou kamaráda se kterým si vymění dárky (s Vaším souhlasem,není povinné)
  • prosím jen drobnost (do 50 Kč určitě postačí – učíme se dělat druhým radost a přijímat dárky)
  • dohlédneme, aby každé dítě mělo dárek
  • dárky prosím donést nejpozději do středy 21.12.

Provoz ŠD v tento den je do16 hodin, žákům pátých ročníků odpadá hodina TV

a končí výuku v 11.35 hod. s ostatními žáky.

Děkujeme za spolupráci a přejeme klidné svátky….kolektiv školy

[Přidáno 12.12.2022]

OZNÁMENÍ O ZRUŠENÍ TŘÍDNÍCH SCHŮZEK DNE 28. 11.2022 !!!

Milí rodiče,

ráda bych Vás seznámila s novým způsobem třídních schůzek tzv. triády (to znamená žák – rodič – učitel). Schůzky budou probíhat individuálně s každým rodičem a dítětem v konkrétním čase. Předpokládaný čas bude 20 minut.  Je důležité, aby se rozhovoru účastnilo i dítě, kterého se náš společný rozhovor týká a může k některým situacím vyjádřit i svůj názor. Schůzka by měla probíhat v příjemné atmosféře, kdy se zaměříme především na to, v čem je dítě úspěšné, na čem by mělo zapracovat a případná doporučení. Od Vás očekávám zpětnou vazbu a připomínky k výuce, vyučujícím a k chodu školy. Uvítám účast obou rodičů.

Termín a čas je plánován v měsíci prosinec ve dnech 8., 9. a 12.12. V budově školy naleznete již nyní  přihlašovací formulář.

Pokud Vám žádný termín nebude vyhovovat, prosím, kontaktujte mě a domluvíme jiný.

Z mého pohledu je  rozhodně  schůzka formou triády přínosem, protože tam si budeme povídat o vašich dětech a Ti si naši pozornost a čas zaslouží.

Těším se na setkání a přeji krásný den Renata Konůpková

[Přidáno 24.11.2022]

OZNÁMENÍ RODIČŮM !!!

V době nouzového režimu chodu školy a poníženého stavu vyučujících nemocných zaměstnankyň do doby jejich uzdravení Vaše děti dočasně vyučují:

Zdenka Fridrichová, Dis. –  vzdělání  středoškolské + vyšší odborné, studující 4. semestr Univerzita Karlova obor ,,Speciální pedagogika,,

Mgr. Bc. Konůpková Renata, ředitelka školy

Jana Krunclová, vzdělání středoškolské

Sušilová Jana, vzdělání středoškolské

[Přidáno 24.11.2022]

Vážení rodiče,

naše škola realizuje nápad naší žákyně Alenky Štrosové ze třetí třídy a vyhlašuje tak ,,Vánoční sbírku,, nepotřebných hraček a ošacení či obutí,,. Nepotřebné věci určené k darování prosím vložte do krabice, zabalte do vánočního papíru a krabici označte :
,,DÍVKA  nebo CHLAPEC + Věk dítěte , pro kterého bude dárek určen. Všechny tyto darované dárky obdrží nezisková organizace ve Štětí, která v rámci své sociálně aktivizační služby pracuje s nejchudšími rodinami, matkami , jejich dětmi na městské ubytovně ve Štětí a nejbližším okolí. Dárky škola bude vybírat od 14.11.22 a poslední dárky budou přijímány ve škole do 12.12.2022.
Za zapojení do této nádherné dobrovolné akce moc děkuji. Mgr. Bc. Renata Konůpková, ředitelka školy

[Přidáno 14.11.2022]

Informace k testování tělesné zdatnosti žáků:

testování-žáků-tv

[Přidáno 14.11.2022]